Rychlé vyhledávání
Realitní zpravodaj

Dřevostavby bez mýtů. Proč se jich kupující nemusí bát

Dřevostavby bez mýtů. Proč se jich kupující nemusí bát
24.12.2025 - Podle mnoha realitních makléřů klienti váhají, pokud jim nabídnou ke koupi dřevostavbu. Jejich obavy se týkají především krátké životnosti oproti jiným typům staveb, dále nedostatečné..

Zdražování ve stavebnictví nebere konce, nové byty prodražuje o stovky tisíc korun

Zdražování ve stavebnictví nebere konce, nové byty prodražuje o stovky tisíc korun
22.12.2025 - Sledovat pravidelné měsíční statistiky o cenách v českém stavebnictví je poslední dobou poměrně monotematické. Každý měsíc přijde další zdražení. A nezměnilo se to ani v předposledním..

Společná domácnost nebo spolubydlení? Zásadní rozdíl, který rozhoduje o dávkách i dědictví

Společná domácnost nebo spolubydlení? Zásadní rozdíl, který rozhoduje o dávkách i dědictví
17.12.2025 - Rozpoznání rozdílu mezi společnou domácností a spolubydlením může mít zásadní vliv například při řešení sociálních dávek, dědictví nebo stanovení povinností jednotlivých osob. Nesprávné..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Nemovitosti » Prodej, rodinný dům 4+kk, Uherské Hradiště

Prodej, rodinný dům 4+kk, Uherské Hradiště, Ev.č.: 00001

IMG_0468
DSCN0994
DSCN1000
DSCN1025
DSCN0967
DSCN1049
IMG_0501

Kontaktujte makléře

Marek Šimíček
+420 604 133 552
[email protected]

MERCI REALITY s.r.o.MERCI REALITY s.r.o.
Sokolovská 332
Uherské Hradiště - Mařatice
+420 777 797 772
+420 777 797 772
[email protected]
Cenaprodáno
KategorieRodinné domy
LokalitaUherské Hradiště
OkresUherské Hradiště
Náklady na bydlení3700
Velikost4 pokoje
Užitná plocha150 m²
Podlahová plocha150 m²
Plocha pozemku236 m²
Zastavěná plocha75 m²
Plocha zahrady102 m²
Užitná plocha přízemí75 m²
Počet podlaží3
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2000
Rok výstavby1998
G
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Exkluzivně nabízíme prodej řadového domu 4+kk v Mařaticích s garáží v ul. Václava Kulíška. Nově zateplený dům s eurookny je podsklepený, a se zahradou má celkovou plochu 236m2. V I.patře je kuchyň s obývacím pokojem a koupelnou s wc. Koupelna je zde s rohovou vanou. V obývacím pokoji je komín, je zde možné vybudovat krbové kamna. Z obývací části pokoje se vchází na terasu a zahradu. Ve II.patře je ložnice, dva dětské pokoje, koupelna se sprchovým koutem a s wc. Podlahy i interiérové dveře v celém domě jsou masivní dřevěné. Sklep je možno předělat na výminek, je prosvětlený s vysokými stropy a se vstupem na zahradu. Celkové náklady na provoz domu jsou pouze 3 900,-. Náš finanční poradce Vám zajistí výhodné financování.