Rychlé vyhledávání
Realitní zpravodaj

Jak probíhá zastavení nemovitosti při čerpání hypotéky

Jak probíhá zastavení nemovitosti při čerpání hypotéky
22.4.2024 - Již jsme v minulých článcích probírali, jakou nemovitostí lze ručit za hypotéku, tedy ji „zastavit bance“. Většinou je to nemovitost, kterou kupujeme, a pokud nestačí, ručí se ještě..

Pokles cen starších bytů se zastavil

Pokles cen starších bytů se zastavil
19.4.2024 - Příznivá prognóza vývoje trhu bydlení v České republice vychází z očekávání, které jsme definovali začátkem letošního roku. Co nás zaskočilo v únorových datech je právě jeden z parametrů,..

Mohou vlastníci domu odpojit neplatiči teplo a elektřinu?

Mohou vlastníci domu odpojit neplatiči teplo a elektřinu?
18.4.2024 - Neplacení za dodávky elektrické energie je nejčastějším důvodem, proč může dojít k jejímu odpojení. Každý byt má svůj elektroměr, a tak ale neplacení elektřiny je vždy záležitostí..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Nemovitosti » Prodej, Byty 3+1, 78m² - Prakšice, Uherský Brod

Prodej, Byty 3+1, 78 - Prakšice, Uherský Brod, Ev.č.: 00234

Vera-Simickova-6
Vera-Simickova-7
Vera-Simickova-5
Vera-Simickova-4
Vera-Simickova-3
Vera-Simickova-8
Vera-Simickova-2

Kontaktujte makléře

Věra Šimíčková
+420 777 797 772
[email protected]
IČ: 05081751
MERCI REALITY s.r.o.MERCI REALITY s.r.o.
Sokolovská 332
Uherské Hradiště - Mařatice
+420 777 797 772
+420 777 797 772
[email protected]
Cena2 950 000 Kč
+ provize RK
KategorieByty 3+1
LokalitaPrakšice
OkresUherské Hradiště
Typ bytuloft
VlastnictvíDružstevní
Převod do OVne
Plocha užitná78 m²
Plocha podlahová78 m²
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace1981
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

V zastoupení majitele Vám nabízíme převod členských práv u nově zrekonstruovaného družstevního bytu 3+1 v obci Prakšice. Bytový dům, ve kterém je pouze šest bytů, byl postaven v klidné lokalitě obce a byt se nachází v I.NP. Podlahová plocha tohoto bytu je 78m2 a součástí kupní ceny může být i veškerý nábytek dle fotodokumentace. Byt po rozsáhlé rekonstrukci působí velmi příjemným dojmem. Veškeré vybavení bytu je velmi vkusné a vše je zde vyrobeno na míru v čistém bílém provedení. Při vstupu na levé straně bytu se nacházejí vedle sebe dva pokoje, z nichž jeden má vstup na balkon. Po pravé straně bytu se nachází WC a koupelna, která je vybavena pro větší pohodičku vanou. Poté se z chodby vchází do kuchyně a obývacího pokoje. Téměř celá stěna v kuchyni je prosklená, takže je zde spousta žádaného denního světla. Kuchyň spolu s jídelním koutem je velmi elegantně propojena s obývacím pokojem. Strop je zde stylově upravený pro příjemnou atmosféru sádrokartonem se zapuštěnými bodovkami. V tomto prostoru nabydete pocit, že bydlíte v rodinném domě a ne na bytě. Nový majitelé určitě uvítají výjimečně velký zděný sklep a to cca 10m2. V minulém roce byl pro celý bytový dům zakoupen nový plynový kotel. Byt není zatížen žádnou půjčkou a anuita je zde celá splacena. Z tohoto klidného prostředí do Uh. Brodu je to pouhých 5,5 km, do Uh. Hradiště 17 km a do Zlína 20km. U této nabídky je nutno říci, že je určena pouze pro zájemce s vlastními prostředky nebo financováním hypotečním úvěrem, kdy zájemce zastaví jinou svou nemovitost. Majitelé děkují za pochopení.

Soubory ke stažení